Uus! Telefoniga pildistamise kursus


Õpitoa kuupäev: 02.02.2019
Kellaaeg: 12.00-15.00
Õpitoa hind: 60.-
Juhendaja: Jaak Nilson

Telefoniga pildistamine on fotograafia olevik ja tulevik. Vähemalt tavainimese jaoks, sest parim kaamera on see, mis on alati kaaasas. Koolituse viib läbi Jaak Nilson. Jaak on fotograaf olnud 25 aastat ja lisaks tegeleb ta telefoniga pildistamise koolituste läbiviimisega.

Koolituse sihtgrupiks on peamiselt väikeettevõtjad (eriti kõik meiesugused pisikäsitöölised), kes ei vaja või ei jaksa alati palgata profifotograafi.

Koolitus koosneb mitmest osast. Esmalt paneme paika telefoni seaded, misjärel räägime, kuidas on õige pildistada just telefoni kasutamise aspektist ja kuidas vältida teatud vigu, mis tulevad telefoni piiratud võimalustest.
Lisaks tutvustame põgusalt fotograafia põhitõdesid – kompositsioon, valguse mõõtmine, pildistamine. Pärast pausi tuleb praktiline pool, kus käsitletakse üht konkreetset pilditöötlustarkvara, mis sobib nii iPhone’ile kui Androidi kasutavatele telefonidele. Koolitus sobib ka tahvelarvutiga pildistajatele.

Lisaks seame salongi üles paar pildistamisnurka, kus kohe saadud teadmisi rakendada ja koos juhendajaga neid analüüsida.

Pea meeles, et oled üks 15st (mitte üks 50st), see tähendab personaalsust ja seda, et saad kohesed vastused oma küsimustele või probleemidele.

Enne koolitust on soovitatav alla laadida ja tutvuda Snapseedi rakendusega (see on tasuta nii iPhone’ile kui ka Androidile).

Jaak Nilsoni telefoniga tehtud pildid Instagramis – https://www.instagram.com/jaaknilson/

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.