Uus! Rustikaalsed jõulukaardid koos Mariaga


Õpitoa kuupäev: 24.11.2018
Kellaaeg: 14.00-16.30
Õpitoa hind: 25.-
Juhendaja: Maria Lillepruun/Magic Attic
Selles õpitoas valmivad kaks rustikaalset jõulukaarti looduslike dekoorielementidega.
Kaardid tulevad rahulikus talvises värvigammas ja rikkalikult dekoreeritud. Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti ja nagu tavaliselt saab soovi korral dekoorielemente ka ise natuke muuta.
Kõik osalejad lähevad lõpuks koju põhjamaiselt kaunide jõlukaartidega. Õpitoas kasutame lisaks dekoorile ka kunstlund ja jääd imiteerivat kristallpuru.
Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 10 €. Ülejäänud summa 15 € tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kahes õpitoas osaleda soovinud tasuvad 20 € ettemaksu ja kohapeal tuleb juurde tasuda 25 €. Kui Te ei saa mingil põhjusel valitud õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.

Rustikaalsete jõulukaartide õpituba

Rustikaalsete jõulukaartide õpituba

Rustikaalsete jõulukaartide õpituba

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.