Uus! Mixed-media lõuend


Õpitoa kuupäev: 04.03.2018
Kellaaeg: 10.00-16.00
Õpitoa hind: 55.-
Nadya Drozdova

Ainulaade Nadya Drozdova juhendamisel lõuendi koolitus Teeme Teistmoodi salongis. Antud koolitus toimub ainult 1 kord ja kohtade arv on piiratud. Õpituba toimub eesti ja vene keeles.

Töötoas valmib igal osalejal kaunis monokroomne pruunides toonides mitmekihiline lõuend. Selles töötoas tutvustab Nadya kuidas panna erinevaid materjalid sobituma nii, et teie lõplik töö oleks harmooniline ja elegantne ja seda vaatamata pruunile toonile.

Töötoas saab tutvuda Austraalia väljalõiketega (chipboard) Dusty Attic, Prima Marketing lilledega, 7Dots Stuudio paberiga, kuum embossingu tehnikaga ja palju kvaliteetsete mixed-media tehnika materjalidega.

Palume kaasa võtta: foto 7cm x 10cm (soovitatav must-valge või seepia), põll, üks sünteetiline- ja üks akvarellpintsel, käärid, juukseföön (olemasolu korral embossingu föön).

Nadya Drozdova igas töös on ideaalselt ühendatud hellus, õrnus, harmoonia ja värvilisus. Tema töid on märganud mitmed mainekad scrapbookingu tarvikute tootjad välismaalt ja hetkel kuulub ta Prima Marketing, Sizzix, MixedMedia Place, 7Dots ja Dusty Attic disainerite meeskondadesse. Nadya mixed media tehnikas loodud tööd on „puhtad, kerged, graatsilised ja maitsekad“, ei mingit mustust ega kohatuid plekke.

Mixed-media lõuend Teeme TeistMoodi kaupluses. Töö autor Nadya Drozdova

Mixed-media lõuend Teeme TeistMoodi kaupluses. Töö autor Nadya Drozdova

 

 

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.