Uus! Mixed-media lõuend koos Nadya Drozdovaga


Õpitoa kuupäev: 28.04.2019
Kellaaeg: 16.00-21.00
Õpitoa hind: 55.-
Juhendaja: Nadya Drozdova
Eesti ja Vene k

Töötoas loome Nadya juhendamisel heledates toonides romantilist A4 lõuendi mixed-media tehnikas, mis sobib teie kaunitele piltidele.
Töö loomisel kasutame Prima marketingu pabereid ja kauneid lilli ning palju erinevaid mixed-media tehnika vahendeid, räägime harmoonilise kompositsiooni loomisest ja veedame loominguliselt koos aega. Töötuba sobib ka algajale paberitööde huvilistele, ei pea pelgama, sest igas töötoas Nadya tutvustab ka mixed-media põhitõdesid.
Palume kaasa võtta: foto, mille pikkim külg on 10cm, põll, üks sünteetiline- ja üks akvarellpintsel, maalinuga, väiksded käärid, juukseföön (olemasolu korral embossingu föön) ja hea tuju

Nadya Drozdova igas töös on ideaalselt ühendatud hellus, õrnus, harmoonia ja värvilisus. Tema töid on märganud mitmed mainekad scrapbookingu tarvikute tootjad välismaalt ja hetkel kuulub ta Prima Marketing, Sizzix, MixedMedia Place, Dusty Attic, A.B stuudio, mitFORM castings ja MixedUpCreative disainerite meeskondadesse. Nadya mixed media tehnikas loodud tööd on „puhtad, kerged, graatsilised ja maitsekad“, ei mingit mustust ega kohatuid plekke.

😊

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.