Uus! Lumised jõulukaardid koos Mariaga


Õpitoa kuupäev: 24.11.2018
Kellaaeg: 10.00-13.00
Õpitoa hind: 25.-
Juhendaja: Maria Lillepruun/Magic Attic

Valmistame Teiega kaks jõulukaarti mixed media elementidega. Kaardid tulevad traditsioonilises jõulilikus värvigammas ja rikkalikult dekoreeritud.
Kõik osalejad saavad oma materjalide komplekti ja nagu Maria koolitustel tavaks on, soovi korral  saab  dekoorielemente ka ise natuke muuta.

Kõigil osalejatel valmivad omanäolised pidulikud jõlukaardid. Õpitoas kasutame lisaks rikkalikule dekoorile ka lund imiteerivat tekstuurpastat, kuuma embossingut ja erinevaid särapulbreid.

Osalejate arv on piiratud. Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 10 €. Ülejäänud summa 15 € tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kahes õpitoas osaleda soovinud tasuvad 20 € ettemaksu ja kohapeal tuleb juurde tasuda 25 €. Kui Te ei saa mingil põhjusel valitud õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 7 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.
LISAINFO
tel: 55664252
e-mail: MagicAtticDesign@gmail.com

Õpituba koos Magic Attic Mariaga – lumised jõulukaardid

Õpituba koos Magic Attic Mariaga – lumised jõulukaardid

Õpituba koos Magic Attic Mariaga – lumised jõulukaardid

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.