unenägude püüdja

Uus! Kaunid unenägudepüüdjad ja seinadekoratsioonid


Õpitoa kuupäev: 21.09.2019
Kellaaeg: 15.00-19.00
Õpitoa hind: 20.-/30.-
Juhendaja: Jaanika Aasrand

  Unenäopüüdjad, mida algselt valmistasid indiaanlased halbade unenägude püüdmiseks, on saanud meil Eestis ääretult populaarseks. Neid valmistatakse väga paljudest erinevatest materjalidest ning kaunistamiseks kasutatakse sulgede asemel erinevaid pitse, paelu, linikuid ja kunstlilli. 

Unenägudepüüdjad aitavad magamistubades püüda halbasid unenägusid. Elutubades, töökohtades, autodes ja pulmades leiduvad stiliseeritud dekoratsioonid on tõelised pilgupüüdjad. 

Selles töötoas on sul võimalik valmistada klassikalist unenägudepüüdjat, millel võrk ise punutud ja  kaunistatud sulgede, pitside, paeltega või hoopis stiliseeritud heegeldatud linikuga dekoratsiooni, mis rikkalikult kaunistatud kunstlillede, sulgede, pitside, paletega. Valik on igalühel enda teha.

Öeldakse, et isetehtud unenägudepüüdja toob õnne ja teeb head nagunii, sest sellesse on põimitud valmistamise ajal head mõtted ja soovid ning see on laetud parima energiaga. Soovi korral saad punuda sisse poolvääriskividest pärlid, mis lisavad veel omakorda väge juurde. 

Kuna töötoas on aeg piiratud, siis  etteantud ajaga saame valmis 20- 30cm läbimõõduga unenägudepüüdja. 

Hind:

Klassikaline unenägudepüüdja, seest punutud, kaunistatud sulgede ja pitside ja paeltega 20.- osaleja. Stiliseeritud, linik, lilled, suled ja kunstlilled 30.- osaleja. 

 

 

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.