UUS! Imeliste nukkude või loomade meisterdamise töötuba


Õpitoa kuupäev: 06.10.2019
Kellaaeg: 10.00-16.00
Õpitoa hind: 45.-
Juhendaja: Olga Vilmas
Eesti ja vene k.

Isetehtud nukk on väärtuslik kingitus nii endale kui lapsele. Töötoas ootab Sind komplekt: õmblusmasinal õmmeldud nuku kehaosad ja riided on Sulle enne meisterdamist osaliselt ette valmistatud. Sul tuleb kõik osad täis toppida ja omavahel ühendada ning tähtis on see, et oskaksid nõelaga õmmelda.
Olemas on ka kaunistused (paelad, nööbid), käsitööna valminud jalanõud ja juuste tegemise materjal (võib kohapeal valida enda nukule maitsekohase värvi ja stiili järgi).

Tulemusena valmib Sul 32cm pikkune nukk, mille stiili võid valida 18 erinevast variandist (tule julgelt nukkude variantide pilte küsima) või 26 cm pikkune nukk, kelle riideid saab vahetada (komplekti kuulub seelik, teksad, 2 pluusi, müts, sall, papud, kaisuloom).

Rohkem töid vaata FB lehelt Handmade by Olga Vilmas. Kui meeldinud nuku oled valinud, palun anna mulle enda valikust 3 päeva enne töötoa algust teada.

Seekord on pakkuda:

1. Nukk pikkusega 32 cm

2. Nukk pikkusega 26 cm, kelle riideid saab vahetada

3. Jänkude paar pikkusega 45 cm

4. Hirveneiu pikkusega 30 cm

5. Jänkude perekond (ema, isa, laps) T

2-3 tööpäeva enne õpitoa algust saadab olga teile nukkude näidised e-mailile. Kui ta ei ole seda neljapäevaks teinud, siis kindlasti palun kirjuta talle ise vilmas.disain@gmail.com .
Hind sisaldab kõiki materjale.
Töövahendid jagatakse kohapeal.
Töökeeled: vene ja eesti.

Vaata eelmises õpitoas valminud nukke 

Olga tehtud töödega tutvuga FB lehel https://www.facebook.com/byvilmas/

Töötoa maksumuseks koos materjalidega on 45 €

 

Tekstiilnuku valmistamine

Приглашаю всех желающих на замечательный мастер-класс по изготовлению чудесной интерьерной куклы. Предлагаю использовать эту возможность и изготовить собственными руками подарок себе или своему ребенку.
В результате мастер-класса у Вас получится куколка ростом 37 см. Вы также можете выбрать, какую куколку желаете шить из всех предлагаемых.
Если Вы не хотите шить куколку из предложенных вариантов, то можете связаться со мной и мы обсудим с Вами детали для желаемой Вами куклы и я смогу подготовить соответствующий комплект.
Все детали тела и одежды подготовлены и прошиты заранее. Вам необходимо элементарно уметь шить иголкой с ниткой.
Все материалы включены в стоимость.
Чтобы я смогла учесть количество материалов, необходима предварительная регистрация: vilmas.disain@gmail.com или в FB, Instagram.
Количество мест: 11
Место проведения: Tallinn
Стоимость: 45 евро

 

Teeme TeistMoodi õpituba – nukkude valmistamine
Nuku valmistamise õpituba Teeme Teistmoodi kaupluses, juhendaja Olga Vilmas
Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.