Romantiline mixed-media lõuend koos Nadya Drozdovaga


Õpitoa kuupäev: 07.10.2018
Kellaaeg: 10.00-15.00
Õpitoa hind: 55.-
Juhendaja: Nadya Drozdova

Kutsume teid keset suve looma kaunist lõuendit Nadya Drozdova juhendamisel.

Lõuend on heledates toonides ja sobib nii pulmapildiks, kuid ka teiste teie kaunite piltide jaoks. Valmistöö on suurusega 30cm x 30cm ja seda sobib hiljem raamida puidust pildiraamiga.
Töö loomisel kasutame Prima marketingu pabereid ja ohtralt kauneid lilli,  Austraalia firmaDusty Attic laserlõigatud detaile (chipboard), palju erinevaid mixed media tehnika vahendeid, räägime harmoonilise kompositsiooni loomisest ja veedame loominguliselt koos aega.

Palume kaasa võtta: MUSTVALGE foto, mille pikkim külg on 10cm,  põll, üks sünteetiline- ja üks akvarellpintsel, väiksded käärid, juukseföön (olemasolu korral embossingu föön).

Nadya Drozdova igas töös on ideaalselt ühendatud hellus, õrnus, harmoonia ja värvilisus. Tema töid on märganud mitmed mainekad scrapbookingu tarvikute tootjad välismaalt ja hetkel kuulub ta Prima Marketing, Sizzix, MixedMedia Place, 7Dots ja Dusty Attic disainerite meeskondadesse. Nadya mixed media tehnikas loodud tööd on „puhtad, kerged, graatsilised ja maitsekad“, ei mingit mustust ega kohatuid plekke.

Juhendaja: Nadya Drozdova

Hind: 55

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.