Mixed-media tehnikas vintaaž märkmik


Õpitoa kuupäev: 23.02.2019
Kellaaeg: 10.00-17.00
Õpitoa hind: 65.-
Juhendaja: Maria Lillepruun/ Magic Attic Design

Õpitoas valmistame Teiega vanandatud märkmikku. See on väga huvitav teema! Sellised müstilised nullist isetehtud märkmikud on väga erilise energeetikaga. Neid on mõnus käes hoida ja väga põnev iga ruutsentimeetri kaupa uurida. Õpilased saavad valida, kas valmistada antiikset “tolmuga kaetud” raamatukest, gootilist sünget nõialoitsuraamatut või vintaažset nagu pööningult leitud vanaema päevikut.
Üritame valmistada midagi väga tõetruud!
Õpime köitmist ja ka kõik algajad saavad hakkama!
Tähepanu on erinevatel vanandamise tehnikatel, võtetel, nüanssidel, detailidel. Karestame ja rebime, värvime ja toonime, võlume tolmu ja paatinat.
Igal osalejal valmib ainulaadne ja mõnusalt paks A6 formaadis märkmik. Kuna paberi vanandamine ei käi ühe päevaga ja nõuab aega, valmistab koolitaja kõigile osalejatele vanandatud paberi ette ja koolitusel seletab kogu protsessi ning jagab nõuandeid selle kordamiseks kodutingimustes. Aga märkmiku sisuplokki õmbleb iga osaleja ise! Õpime kaptali imiteerimist, sisekaane lehtede ja kahekordse järjehoidja valmistamist, lehtede stiilikohast dekoreerimist templitega. Valmis märkmiku kaunistamiseks on valikus kauneid puidust laserväljalõikeid, pitse, paelu, lille, neete, filigreesid, toggle-lukke ja teisi kaunistusdetaile.

Kuna mõned osalejad füüsiliselt ei jõua või ei soovi 7 h järjest tööd teha, seega uuendusena jätame see kord võimalust märkmikuploki ise mitte köita, sest saame pakkuda ka etteköidetud paberiplokke (küll mitte-vanandatud paberist, aga siiski sobilikus toonis, mitte lumivalgeid!). Töötuba algab muidu kl 10.00, aga need, kes köita ei soovi, saavad kohale tulla kl 11.00 ja veel veidike pealt vaadata kuidas tublid köitjad oma tööd lõpuni viivad. (Koolituse hind ei muutu).

Õpituba toimub 27. jaanuaril 2019 algusega kl 10.00 (UUS KUUPÄEV!)Teeme Teistmoodi käsitöösalongis (Tondi 50, Tallinn)Õpitoa keeled on eesti ja vajadusel ka vene keelKestvus: 7 h 
Olemasolu korral palume kaasa võtta:
kangast lõikavad käärid, paar sünteetilist pintslit (peenike ja laiem), tugev peenike nõel suure kõrvaga (köitmise jaoks), olemasolu korral embossing´u föön, tavaline juukseföön. Soovi korral ka põll.


Hind: 65 € Osalejate arv on piiratud. V

Vajalik eelregistreerimine ja ettemaks 20 €. Registreerimiseks tuleb saata sooviavaldus e-mailile MagicAtticDesign@gmail.com . Koos kinnitusmeiliga saate ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 20 €. Ülejäänud summa (45 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui Te ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palume meile teada anda hiljemalt 10 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saame ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saate enda asemel kedagi teist koolitusele saata.

Lisainfo: 55664252, MagicAtticDesign@gmail.com.
Koolitaja: kunstnik ja restauraator Maria Lillepruun

Mixed-media märkmik
Mixed-media märkmik
Mixed-media märkmik
Mixed-media märkmik
Mixed-media märkmik
Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.