Mixed-media lõuend koos Nadyaga


Õpitoa kuupäev: 14.09.2019
Kellaaeg: 10.00-15.00
Õpitoa hind: 55.-
Juhendaja: Nadya Drozdova

Kutsume teid sügise alguses looma kaunist lõuendit Nadya Drozdova juhendamisel.

Lõuend on heledates toonides ja sobilik nii pulmapildiks, kuid ka teiste  kaunite piltide jaoks. Valmistöö on suurusega 30cm x 30cm ja seda sobib hiljem raamida puidust pildiraamiga.
 
Töö loomisel kasutame Prima Marketingi pabereid ja kauneid lilli,  Austraalia firma Dusty Attic laserlõigatud detaile (chipboard), palju erinevaid mixed media tehnika vahendeid, räägime harmoonilise kompositsiooni loomisest ja veedame loominguliselt koos aega.
 

Palume kaasa võtta: foto, mille pikkim külg on 10cm,  põll, üks sünteetiline- ja üks akvarellpintsel, väiksded käärid, juukseföön (olemasolu korral embossingu föön).

Nadya Drozdova igas töös on ideaalselt ühendatud hellus, õrnus, harmoonia ja värvilisus. Tema töid on märganud mitmed mainekad scrapbookingu tarvikute tootjad välismaalt ja hetkel kuulub ta Prima Marketing, Sizzix, MixedMedia Place,  A.B.Studio, Mitform castings, MixedUpCreative ja Dusty Attic disainerite meeskondadesse. Nadya mixed media tehnikas loodud tööd on „puhtad, kerged, graatsilised ja maitsekad“, ei mingit mustust ega kohatuid plekke.

Lõuend koos Nadya Droždovoga

Lõuend koos Nadya Droždovoga

Lõuend koos Nadya Droždovoga

Lõuend koos Nadya Droždovoga

Lõuend koos Nadya Droždovoga

Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.