Meist

TEEME TEISTMOODI KÄSITÖÖTARBED
Meie käsitöökauplusesse sisse astudest leiad ennast imelisest maailmast, kindlasti saad palju inspiratsiooni  ja uusi ideid, mida kohe teostama hakata.  Kuna oleme ise suured entusiastid ja käsitöömeistrid, siis anname ka head nõu ja viime läbi õpitubasid.

Teeme TeistMoodi käsitöötarvikute kauplusest leiad parima valiku käsitöötarbeid, paberilõikamismasinaid (Sissix, Press Boss, X-cut jne), väga paljude erinevate firmade lõikenugasid ja pressplaate. Lisaks ka suurim valik disainpabereid erinevatelt tootjatelt  laiast maailmast.

Lisaks leiad kaupluse riiulilt meie ja  meie heade sõprade poolt valmistatud käsitööesemeid – fotoalbumid, karbid, kenad kaardid tähtpäevadeks ja kristallvaigust ehted. Ootame väga ka eritellimusi.

KTT-125

Ilmselt oled sa juba kohtunud või kohe varsti kohtud minuga, Jaanikaga.
Olen suur Eesti käsitöö ja disaini fänn. Juhindun mõttest, et kõik, mis vähegi saab, tuleb ise teha. Suureks kireks on paberitööd, silmad paneb särama lastega tegelemine, hoogu annab erinevate inimestega kohtumine ja uute asjade õppimine. Olen heas mõttes käsitlööhull, uudishimulik leiutaja ja kõige uue katsetaja.

Käsitööga olen seotud olnud terve oma elu. Minu lapsepõlvekodus tehti kõike ise, alates imemaitsvast toidust lõpetades rõivaste õmblemise ja kudumisega. Nüüd olen loonud Tallinna kesklinna ühe vahva käsitööpesa nii endale rõõmuks kui ka kõigile teistele huvilistele. Oled alati oodatud meie juurest läbi astuma, ennast kurssi viima viimaste uudistega paberitöödemaailmas või niisama inspiratsiooni ammutama. Kindlasti ootame kõiki huvilis ka meie vahvatesse õpitubadesse.