Uus! Öko-stiilis vanandatud märkmik


Õpitoa kuupäev: 16.09.2017
Kellaaeg: 10.00-17.00
Õpitoa hind: 65.-
Juhendaja: Maria Lillepruun/Magic Attic

Õpitoas valmistame Teiega botaanika elementidega mixed media kaantega öko-stiilis märkmikku. Öko teema on väga moes! Räägime öko-stiilist scrapbooking´us, töötame naturaalsete materjalide, kaasaegsete kunstivahendite ja ilusa disainpaberiga.

Teeme valmis kaunid, vanandatud lehtede ja nelja kujundatud vahelehega rõngasköites märkmikud. Märkmikute suuruseks tuleb ca 20×11 cm. Tähelepanu on öko-stiilile iseloomulikel mixed media tehnikatel, võtetel, nüanssidel, detailidel.
Iga osaleja saab personaalse materjalidekomplekti, millest jätkub õpitoas töötamiseks ja võib-olla ka koju kaasa võtmiseks, et öko-lainel luua veel midagi huvitavat!
Kaasa tuleb võtta: käärid, kipsinuga ja lõikematt, metallist joonlaud, tavaline juukseföön, olemasolu korral ka embossingu föön, 2-3 erisuuruses karedamat sünteetilist pintslit.
Õpituba sobib ka algajatele. Alates vanusest 14. a. Töökeeled: eesti ja vene.
Kestvus: 6-7 tundi.
Registreeru siin  lehel oleval registreerimislingil või saada osalussoov e-postiaadressile MagicAtticDesign@gmail.com . Koos kinnitusmeiliga saavad soovijad ka ettemaksuarve. Ettemaksu suurus on 20 €. Ülejäänud summa (45 €) tuleb tasuda koolituse päeval sularahas. Kui osaleja ei saa mingil põhjusel õpitoast osa võtta, siis palun mulle teada anda hiljemalt 10 päeva enne õpitoa toimumispäeva. Siis saan ka ettemaksu tagastada. Hiljem ei ole tagastamine kahjuks võimalik. Küll saab enda asemel kedagi teist koolitusele saata.

Teeme TeistMoodi õpituba – ökostiilis märkmik. Juhendaja Maria Lillepruun

Teeme TeistMoodi õpituba – ökostiilis märkmik. Juhendaja Maria Lillepruun

Teeme TeistMoodi õpituba – ökostiilis märkmik. Juhendaja Maria Lillepruun

Koolitajast:
Maria Lillepruun on mixed media ja paberikunstnik. Tal on Eesti Kunstiakadeemia magistrikraad restaureerimises, mistõttu teab ta palju materjalide kunstlikust vanandamisest ja erinevate faktuuride imiteerimisest. Mixed media´s harrastab ta erinevaid stiile, kuid eelistab teistele vintage`i, eco´d ja grunge`i. Maria loob seinapannoosid, fotoalbumeid, märkmikke, õnnitluskaarte, toadekoori ja 3D kunstiobjekte. Ta kuulub mitme väljakutseblogi ja brändi (Fabrika Decoru, ScrapBox, Artistic Line, ScrapStamps) disainmeeskonda. Teda on tänaseks kutsutud 50 paberikunsti ja mixed media kunsti kajastavate blogidesse külalisena oma töid näitama. Ta on osalenud arvukates väljakutseblogide konkurssides ja on olnud võitjaks või parimate hulgas üle 100 korra.
Maria veebileht: http://www.magicatticdesign.com/
Venekeelne blogi: http://magicatticdesign.blogspot.com.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/MagicAtticDesign/
Registreerun õpituppa
  1. (kohustuslik)
  2. (kirjutage kehtiv epost)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
 

Uudiskiri

Kui soovid olla kursis uute toodetega ja saada esimesena infot uudistest ja kampaaniatest, siis liitu kindlasti uudiskirjaga.